Αγώνες Ποδοσφαίρου

Πρόγραμμα ποδοσφαιρικών αγώνων σήμερα 5-11 κ αυριο Κυριακή 6-11 ΕΠΣΜ

ΣΑΒΒΑΤΟ 05.11.2022

Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ(3η αγωνιστική)

Σμυρναϊκός Βαθυλάκκου – ΑΕ Ευόσμου Γήπεδο: Βαθυλάκκου – ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Μεταξάς Ιωάννης – Γιατρός: Τερζίδης Κοσμάς

Κεραυνός Ωραιοκάστρου – Μακεδονικός Λητής Γήπεδο: Μεσαίου – ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Παπουτσόγλου Πέτρος – Γιατρός: Αμανατίδου Σοφία

Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ(3η αγωνιστική)

Φοίνικας Πολίχνης – Αχιλλέας Τριανδρίας Γήπεδο: Πολίχνης – ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Ξυδόπουλος Γεώργιος – Γιατρός: Κεχαγιά Δέσποινα

Μαραθώνας – ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας Γήπεδο: Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Παπαδόπουλος Εμμανουήλ – Γιατρός: Χατζηαθανασίου Γεώργιος

Ακρίτες Συκεών – ΑΕ Καλλιθέας – Παν. Φανερωμένη Γήπεδο: ΔΑΚ Συκεών (Νέο) ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Συμεωνίδης Χαράλαμπος – Γιατρός: Λιάπης Αθανάσιος

Νίκη Ευκαρπίας – Ποσειδώνας Καλαμαριάς Γήπεδο: Ευκαρπίας – ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Σιουραντάνης Κωνσταντινος – Γιατρός: Γουγουλη Χριστίνα

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ(2η αγωνιστική)

Ολυμπιακός Κυμίνων – Καμπανιακός Β Γήπεδο: Κυμίνων – ώρα: 15.00
Παρατηρητής: – Γιατρός: Χριστοδουλάκης Κώστας

Κανονιέρηδες – Θερμαϊκός Θεσσαλονίκης Γήπεδο: Δημ. Ευόσμου (πλαστικό) – ώρα: 15.00
Παρατηρητής: – Γιατρός: Νταλάρας Αθανασιος

Ομόνοια Σίνδου – Αίας Ευόσμου Γήπεδο: Σίνδου – ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Αναστασιάδης Γεώργιος – Γιατρός: Βογιατζής Γεώργιος

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ(3η αγωνιστική)

Δόξα Ρετζικίου – Νέα Γενεά Ασβεστοχωρίου Γήπεδο: Πεύκων – ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Παπαδόπουλος Γ. του Ελευθερ. – Γιατρός: Χορόζογλου Γεώργιος

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ(2η αγωνιστική)

Μακεδονικός Αγ. Βασιλείου – ΑΜΣ Νικόπολη Γήπεδο: Αγίου Βασιλείου – ώρα: 15.00
Παρατηρητής: – Γιατρός: Δημητρουλης Σωτηριος

Εθνικός Λαγυνών – ΠΑΟΚ Γήπεδο: Λαγυνών – ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Στανούδης Δημήτριος – Γιατρός: Κελεσίδης Βίκτωρ

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 4ος ΟΜΙΛΟΣ(2η αγωνιστική)

Ιωάννης Παπάφης – Μέντεκας Καλαμαριάς Γήπεδο: Τριανδρίας – ώρα: 15.00
Παρατηρητής: – Γιατρός: Λάλλας Κωνσταντίνος

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 5ος ΟΜΙΛΟΣ(2η αγωνιστική)

Νίκη Μεσημερίου – Ατρόμητος Τριαδίου Γήπεδο: Μεσημερίου – ώρα: 15.00
Παρατηρητής: – Γιατρός:Ανδρικόπουλος Γεώργιος

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ(2η αγωνιστική)

Αξιός Ανατολικού – Αστραπή Δενδροποτάμου ΜΑΤΑΙΩΝΕΤΑΙ

Φίλιππος Ελεούσας – Μ.Αλέξ. Καλοχωρίου Γήπεδο: Ελεούσας – ώρα: 15.00

Παρατηρητής: – Γιατρός: Τσαμαντουρίδης Ιωάννης

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ(2η αγωνιστική)

Μ.Αλέξ. Μελισσοχωρίου – Ατρόμητος Φιλαδέλφειας Γήπεδο: Μελισσοχωρίου – ώρα: 15.00

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 4ος ΟΜΙΛΟΣ(2η αγωνιστική)

Κεραυνός Αγίου Παύλου – Μ.Αλέξανδρος Θεσ/κης Γήπεδο: Αγίου Παύλου – ώρα: 15.00
Παρατηρητής: – Γιατρός: Παπαδημόπουλος Δημ.

Προοδευτική – Αετοί Θεσ/νίκης 2015 Γήπεδο: Τριανδρίας – ώρα: 17.30
Παρατηρητής: Κουρκουνάσιος Πέτρος – Γιατρός: Ξεφτέρη Ευαγγελία

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 5ος ΟΜΙΛΟΣ(2η αγωνιστική)

ΑΕ Πυλαίας – Αναγέννηση Ν. Επιβατών 2021 Γήπεδο: Δημ.Πυλαίας (χόρτο) – ώρα: 15.00
Παρατηρητής: – Γιατρός: Μπαλίκος Νικόλαος

ΑΕ Χαριλάου – Αγιος Ελευθέριος – Αργοναύτης Καλαμαριάς Γήπεδο: Μεγ.Αλεξάνδρου ώρα: 15.00
Παρατηρητής: – Γιατρός: Τσικρικώνης Γρηγόριος

ΑΝΑΠΛ. ΥΠΕΥΘ. Α’ ΒΟΗΘΕΙΩΝ: Δημόπουλος, Σουρβίνος, Νιμβρόγλου, Ιορδανίδης

Πρόγραμμα Αγώνων ΕΠΣΜ Κυριακή 06.11.2022

Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ(3η αγωνιστική)

Ιωνικός – Δόξα Ασσήρου Γήπεδο: Ιωνίας (Διαβατών) – ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Σταμάτης Ηλίας – Γιατρός: Τερζίδης Κοσμάς

Ελευθεριακός – Ηρακλής Αμπελοκήπων Γήπεδο: Ελευθερίου – Κορδελιού – ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Σιουραντάνης Κων/νος – Γιατρός:Δημόπουλος Θεοφάνης

Παύλος Μελάς – Δόξα Πενταλόφου Γήπεδο: Σταυρούπολης – ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Χάιτας Γεώργιος – Γιατρός:Γεωργίου Ευάγγελος

Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ(3η αγωνιστική)

Αναγέννηση Επανομής – ΑΟ Καρδίας Γήπεδο: Επανομής – ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Βότσαρης Κωνσταντίνος – Γιατρός:Καραμπούτας Γεώργιος

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ(2η αγωνιστική)

ΠΑΟ Κουφαλίων – Εθνικός Μαλγάρων Γήπεδο: Κουφαλίων (παλιό) – ώρα: 15.00
Παρατηρητής: – Γιατρός:Στεφάνου Αφροδίτη

Μακεδονικός Γέφυρας – ΑΟΚ Αγίου Αθανασίου Γήπεδο: Γέφυρας – ώρα: 15.00
Παρατηρητής: ΟΙΚΟΝΟΜΙΔΗΣ ΑΡΗΣ – Γιατρός: Λάλλας Κωνσταντίνος

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ(3η αγωνιστική)

Μελιτέας – Ηρακλής Θερμαϊκού Γήπεδο: Τριανδρίας – ώρα: 15.00
Παρατηρητής: – Γιατρός:Λάλλας Κωνσταντίνος

ΑΕ Αμπελοκήπων – ΓΣ Ηλιούπολης Γήπεδο: Δημ.Αμπελοκήπων (πλαστικό) – ώρα: 11.00
Παρατηρητής: Χατζηγεωργίου Γεώργιος – Γιατρός: Μαυρόπετρος Γεώργιος

ΠΟ Ξηροκρήνης – Αστέρας Αμπελοκήπων Γήπεδο: Δημ. Αμπελοκήπων (πλαστικό) – ώρα: 15.00
Παρατηρητής: – Γιατρός:Κεχαγιά Δέσποινα

Ομόνοια Σταυρούπολης – Εθνικός Μετεώρων Γήπεδο: Άνω Ηλιούπολης (πλαστικό) – ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Λαζαρίδης Μιλτιάδης – Γιατρός:Τσικρικώνης Γρηγόριος

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ(2η αγωνιστική)

Νίκη Ηρακλείου – ΠΑΟΚ Σταυρού Γήπεδο: Ηρακλείου – ώρα: 15.00
Παρατηρητής: – Γιατρός:Γούτη Χριστίνα

Δόξα Περιβολακίου – ΑΕ Φιλύρου Γήπεδο: Περιβολακίου – ώρα: 11.00
Παρατηρητής: Χάιτας Γεώργιος – Γιατρός:Κελεσίδου Μαντλέν

Ιάσων Αυγής – Αρης Καβαλαρίου Γήπεδο: Αυγής – ώρα: 15.00
Παρατηρητής: – Γιατρός:Κελεσίδης Βίκτωρ

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 4ος ΟΜΙΛΟΣ(2η αγωνιστική)

Δόξα Αγ.Παύλου – Πανόραμα Γήπεδο: Αγίου Παύλου – ώρα: 11.00
Παρατηρητής: – Γιατρός: Αηδονίδου Ρεβέκα

Κισσός Χορτιάτη – ΑΓΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Ν.ΚΡΗΝΗΣ Γήπεδο: Χορτιάτη – ώρα: 11.00
Παρατηρητής: – Γιατρός:Τσικρικώνης Γρηγόριος

ΠΑΟ Διοικητηρίου – Εθνικός Πυλαίας Γήπεδο: Τριανδρίας – ώρα: 12.00
Παρατηρητής: – Γιατρός:Τζέκος Ιωάννης

Αναγέννηση Αγ. Ιωάννη – ΙΕΚ ΔΕΛΤΑ Γήπεδο: Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) – ώρα: 15.00
Παρατηρητής: – Γιατρός: Χατζηαθανασίου Γεώργιος

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 5ος ΟΜΙΛΟΣ(2η αγωνιστική)

Ορφέας Σουρωτής – Αρης Θεσσαλονίκης Γήπεδο: Σουρωτής – ώρα: 15.00
Παρατηρητής: – Γιατρός: Ιορδανίδης Δημήτρης

Απόλλων Κάτω Σχολαρίου – Ολυμπιακός Θεσσαλονίκης Γήπεδο: Σχολαρίου (Μίκρας) – ώρα: 11.30
Παρατηρητής: Βλαχούδης Κωνσταντίνος – Γιατρός: Σωτηριάδης Σωτήριος

Δόξα Τριλόφου – Αετός Βασιλικών Γήπεδο: Τριλόφου – ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Παπαδόπουλος Εμμανουήλ – Γιατρός: Σωτηριάδης Σωτήριος

Αχιλλέας Περαίας – Αναγέννηση Ρυσίου Γήπεδο: Περαίας – ώρα: 11.00
Παρατηρητής: – Γιατρός: Σπυρίδου Μαριάννα

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ(2η αγωνιστική)

Δάφνη Ακροποτάμου – Θρίαμβος Παρθενίου Γήπεδο: Ακροποτάμου – ώρα: 11.30
Παρατηρητής: Αναστασιάδης Γεώργιος – Γιατρός: Αμανατίδου Σοφία

Μαγνησιακός – Δόξα Αδένδρου Γήπεδο: Γαλλικού (Ιωνίας) – ώρα: 11.00
Παρατηρητής: – Γιατρός:Ποιμενίδης Θεόδωρος

Οδυσσέας Κορδελιού – ΑΟ Μεσήμβριας Γήπεδο: Ελευθερίου – Κορδελιού – ώρα: 11.00
Παρατηρητής: Παπουτσόγλου Πέτρος – Γιατρός:

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ(2η αγωνιστική)

Ενωση Συκεών – Ατλας Μενεμένης Γήπεδο: ΔΑΚ Συκεών (Νέο) – ώρα: 11.00
Παρατηρητής: – Γιατρός:Σουρβίνος Σπυρος

Αισχύλος Ωραιοκάστρου – Εθνικός Αστέρας Γήπεδο: Φιλαδέλφειας – ώρα: 15.00 Παρατηρητής: – Γιατρός:Τσαμαντουρίδης Ιωάννης

ΑΟ Νέας Ευκαρπίας – ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΟΥΔΑΣ Γήπεδο: Ευκαρπίας – ώρα: 11.00
Παρατηρητής: – Γιατρός: Παναγιωτίδης Στράτος

Διάπλαση – Ελπίδες Συκεών Γήπεδο: Άνω Ηλιούπολης (πλαστικό) – ώρα: 11.30
Παρατηρητής: – Γιατρός:Νίμβρογλου Αντώνης

Ενωση Ανθοκήπων Καρατάσου – Ακαδημία Ποδ. Ζ. Ζάχος Γήπεδο: Πολίχνης – ώρα: 11.00
Παρατηρητής: – Γιατρός:ΛΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΖΑΧΑΡΙΑΣ

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ(2η αγωνιστική)

Μ.Αλέξ. Πέντε Βρυσών – Κεραυνός Κολχικού Γήπεδο: Πέντε Βρυσών – ώρα: 15.00
Παρατηρητής: – Γιατρός:Σαριδάκης Γιώργος

Δόξα Γερακαρούς – ΑΟ Θράκης Γήπεδο: Γερακαρούς – ώρα: 11.30
Παρατηρητής: – Γιατρός: Δημητρουλης Σωτηριος

Φοίνικας Σχολαρίου – ΔΑΣ Ωραιοκάστρου Γήπεδο: Σχολαρίου (Λαγκαδά) – ώρα: 11.30
Παρατηρητής: Στανούδης Δημήτριος – Γιατρός: Σαριδάκης Γιώργος

Αστραπή Μεσαίου – Ποντιακός Πολυδενδρίου Γήπεδο: Μεσαίου – ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Κουρκουνάσιος Πέτρος – Γιατρός: Περγέλης Παναγιώτης

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 4ος ΟΜΙΛΟΣ(2η αγωνιστική)

Πυρσός Θεσσαλονίκης – Ιταλική Ακαδημία Θεσσαλονίκης Γήπεδο: Τριανδρίας – ώρα: 09.30
Παρατηρητής: – Γιατρός:Παπαδάκης Δημοκράτης

Απόλλων Καλαμαριάς – ΠΑΕ Τερψιθέας Ευαγγελίστριας Γήπεδο: Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) – ώρα: 09.30 Παρατηρητής: – Γιατρός: ΟΙΚΟΝΟΜΙΔΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ

ΣΚΙΟΥΡΟΙ – ΑΕ Ελπίδα Τούμπας Γήπεδο: Δημ.Πυλαίας (πλαστικό) – ώρα: 15.00
Παρατηρητής: – Γιατρός: Παπαδημόπουλος Δημ.

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 5ος ΟΜΙΛΟΣ(2η αγωνιστική)

Αριστοτέλης – Ελπίδες Θερ.Θέρμης Γήπεδο: Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) – ώρα: 12.00
Παρατηρητής: – Γιατρός: ΟΙΚΟΝΟΜΙΔΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ

ΑΣ ΠΕΡΑ – ΑΕ Κρήνης Γήπεδο: Μίκρας (ΕΠΣΜ) – ώρα: 15.00
Παρατηρητής: – Γιατρός: Ντέκας Νικόλαος

Αστέρας Ραιδεστού – Κεραυνός Μονοπηγάδου Γήπεδο: Ραιδεστού – ώρα: 15.00
Παρατηρητής: – Γιατρός:Δεληγιώργη Μαρία

ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΩΝ – 10ος ΟΜΙΛΟΣ(2η αγωνιστική)

Σταυραετός Ευξεινούπολης – Μακεδονία Ευκαρπίας Γήπεδο: Ευκαρπίας – ώρα: 14.30

Παρατηρητής: Χατζηκυριάκος Ιωάννης – Γιατρός: Παυλίδης Ευάγγελος

ΑΝΑΠΛ. ΥΠΕΥΘ. Α’ ΒΟΗΘΕΙΩΝ:

10.30 – 12.30: Τερζίδης, Χριστοδουλάκης, Βογιατζής, Λιάπης.

14.00 – 15.30: Ποιμενίδης, Αηδονίδου, Λάτσιος, Τζέκος, Παναγιωτίδης.

Ακολουθήστε το ΣυνΔΗΜΟΤΗ:

✅ στο Google News ➡

✅ στο Facebook ➡

✅ στο Instagram ➡

✅ στο twitter ➡

✅ στο pinterest ➡

✅ στο Youtube ➡

και μάθετε πρώτοι όλες τις ειδήσεις

Αφήστε μια απάντηση

Η ηλ. διεύθυνση σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *