Αγώνες Ποδοσφαίρου Αθλητικά Ειδήσεις Ελλάδα Θεσσαλονίκη Νομός Θεσσαλονίκης

ΕΠΣΜ: Πρόγραμμα αγώνων ποδοσφαίρου 25-26/11/2023

ΕΝΩΣΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ

ΣΑΒΒΑΤΟ 25.11.2023

Α’ ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ (7η αγωνιστική)

ΠΑΟΚ – ΑΕΚ Γήπεδο: ΑΚ ΠΑΟΚ Νέας Μεσήμβριας – ώρα: 13.45

Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ(11η αγωνιστική)

Φοίνικας Πολίχνης – ΑΟ Καρδίας Γήπεδο: Πολίχνης – ώρα: 15.00

Παρατηρητής: ΣΙΟΥΡΑΝΤΑΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ – Γιατρός: Μούρτης Χρήστος

ΑΕ Καλλιθέας – Παν. Φανερωμένη – Αχιλλέας Τριανδρίας Γήπεδο: ΔΑΚ Συκεών (Νέο) – ώρα: 15.00

Παρατηρητής: ΣΥΜΕΩΝΙΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ – Γιατρός: Μαυρόπετρος Γεώργιος

ΙΕΚ ΔΕΛΤΑ 360 – ΑΕΤΟΣ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ Γήπεδο: Τριανδρίας – ώρα: 15.00

Παρατηρητής: ΒΟΤΣΑΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ – Γιατρός: Κεχαγιά Δέσποινα

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ(9η αγωνιστική)


ΑΣ Νεάπολης – Θερμαϊκός Θεσσαλονίκης Γήπεδο: Δημ. Νεάπολης (χόρτο) – ώρα: 15.00

Παρατηρητής: ΜΕΛΕΝΙΚΙΩΤΗΣ ΠΑΣΧΑΛΗΣ – Γιατρός: Καρανασιου Βασω

ΠΑΟΚ ΕΡΑΣ. – Εθνικός Μετεώρων Γήπεδο: Ευκαρπίας – ώρα: 15.00

Παρατηρητής: ΠΑΠΟΥΤΣΟΓΛΟΥ ΠΕΤΡΟΣ – Γιατρός: Χατζηπαυλίδης Δημήτριος

ΑΟΚ Αγίου Αθανασίου – Μακεδονικός Γέφυρας Γήπεδο: Αγίου Αθανασίου – ώρα: 15.00

Παρατηρητής: ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ – Γιατρός: —

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ(9η αγωνιστική)

Αίας Ευόσμου – Εθνικός Λαγυνών Γήπεδο: Δημ.Αμπελοκήπων (πλαστικό) – ώρα: 15.00

Παρατηρητής: ΣΑΡΙΝΤΖΩΤΗ ΒΑΛΕΝΤΙΝΗ – Γιατρός: Αμανατίδου Σοφία

Δόξα Ρετζικίου – Δόξα Αγ.Παύλου Γήπεδο: Πεύκων – ώρα: 15.00

Παρατηρητής: ΟΙΚΟΝΟΜΙΔΗΣ ΑΡΗΣ – Γιατρός: Κασταμπουλίδου Βίκυ

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ(9η αγωνιστική)


ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΓ.ΙΩΑΝΝΗ – Κισσός Χορτιάτη Γήπεδο: Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) – ώρα: 15.00

Παρατηρητής: ΜΟΛΥΒΑ ΜΑΡΙΑ – Γιατρός: Παπαδημητριου Μαρια

Αναγέννηση Ρυσίου – ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ Γήπεδο: Ρυσίου (χόρτο) – ώρα: 15.00

Παρατηρητής: ΒΛΑΧΟΥΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ – Γιατρός: Παπαδάκης Δημοκράτης

Εθνικός Πυλαίας – ΑΕ Ελπίδα Τούμπας Γήπεδο: Δημ.Πυλαίας (χόρτο) – ώρα: 15.00

Παρατηρητής: ΔΟΥΒΛΕΚΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ – Γιατρός: Χατζηδημου Αθανασια

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ (6η αγωνιστική)


Ομόνοια Σταυρούπολης – Κανονιέρηδες Γήπεδο: Άνω Ηλιούπολης (πλαστικό) – ώρα: 15.00

Παρατηρητής: ΚΟΥΡΚΟΥΝΑΣΙΟΣ ΠΕΤΡΟΣ – Γιατρός: Μπανιά Μαλαματή

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ (6η αγωνιστική)


Κεραυνός Αγίου Παύλου – ΑΠΣ Ασκού Γήπεδο: Αγίου Παύλου – ώρα: 15.00

Παρατηρητής: – Γιατρός: Μαργαρίτου Χαρούλα

ΑΕ Αγ.Γεωργίου – ΑΚΑΔ.ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ ΠΕΥΚΩΝ Γήπεδο: Ασπροβάλτας – ώρα: 15.00

Παρατηρητής: – Γιατρός: Γούτη Χριστίνα

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ (6η αγωνιστική)


Αστραπή Μεσαίου – Κυψέλη Νεάπολης Γήπεδο: Μεσαίου – ώρα: 15.00

Παρατηρητής: – Γιατρός: Τερζίδης Κοσμάς

ΑΕ ΧΑΡΙΛΑΟΥ ΑΓ.ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ – Αγ. Γεώργιος Ν.Κρήνης Γήπεδο: Μεγ.Αλεξάνδρου – ώρα: 15.00

Παρατηρητής: – Γιατρός: Παπαδατος Ιωαννης

ΔΑΣ Ωραιοκάστρου – Μελιτέας Γήπεδο: Φιλαδέλφειας – ώρα: 15.00

Παρατηρητής: – Γιατρός:Τσαμαντουρίδης Ιωάννης

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 4ος ΟΜΙΛΟΣ (7η αγωνιστική)


ΣΚΙΟΥΡΟΙ – Αναγέννηση Ν. Επιβατών 2021 Γήπεδο: Δημ.Πυλαίας (πλαστικό) – ώρα: 15.00

Παρατηρητής: ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ – Γιατρός: Ζαμουριδης Παναγιωτης

Αστέρας Ραιδεστού – ΑΕ Κρήνης Γήπεδο: Ραιδεστού – ώρα: 15.00

Παρατηρητής: ΞΥΔΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ – Γιατρός: Καρμιρη Ελισαβετ

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ (5η αγωνιστική)


Ολυμπος Δενδροποτάμου – Εσπερος Τερψιθέας Γήπεδο: Μενεμένης – ώρα: 15.00

Παρατηρητής: – Γιατρός:Παυλίδης Ευάγγελος

ΑΟ Μεσήμβριας – Μακεδών Ευόσμου Γήπεδο: Μεσήμβριας – ώρα: 15.00

Παρατηρητής: – Γιατρός: Χαλκιδης Χρηστος

Αθλητική Εκπαίδευση – ΑΟ Θράκης Γήπεδο: FOUL TRAINING CENTER (ΜΑΓΝΗΣΙΑ) – ώρα: 15.00

Παρατηρητής: ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ – Γιατρός: Λιακόπουλος Ζαχαρίας

Εθνικός Ευόσμου – Νίκη Νεοχωρούδας Γήπεδο: Ελπίδας Ευόσμου – ώρα: 15.00

Παρατηρητής: – Γιατρός: Γεωργίου Ευάγγελος

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ (5η αγωνιστική)


Μακεδονία Ευκαρπίας – Νέοι Δήμου Παύλου Μελά Γήπεδο: Ευκαρπίας – ώρα: 17.30

Παρατηρητής: ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ – Γιατρός: Μπανιά Μαλαματή

ΠΟ ΞΗΡΟΚΡΗΝΗΣ Β – ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΤΟΥΜΠΑΣ Β Γήπεδο: Δημ.Αμπελοκήπων (πλαστικό) – ώρα: 17.30

Παρατηρητής: – Γιατρός: Αμανατίδου Σοφία

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 4ος ΟΜΙΛΟΣ (5η αγωνιστική)


Αετοί Θεσ/νίκης 2015 – Ατρόμητος Αγίας Παρασκευής Γήπεδο: Αγίου Γεωργίου – ώρα: 15.00

Παρατηρητής: – Γιατρός: Ηλιαδης Ιωαννης

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 5ος ΟΜΙΛΟΣ (4η αγωνιστική)


ΑΟ ΛΑΓΚΑΔΑ – ΑΣ ΠΡΟΦΗΤΗ Γήπεδο: Λαγκαδά – ώρα: 15.00

Παρατηρητής: – Γιατρός: Θεοδωρίδης Χριστόφορος

ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΒΡΑΣΝΩΝ – Δάφνη Ευαγγελισμού Γήπεδο: Βρασνών – ώρα: 15.00

Παρατηρητής: – Γιατρός: Κελεσίδης Βίκτωρ

ΑΝΑΠΛ. ΥΠΕΥΘ. Α’ ΒΟΗΘΕΙΩΝ: Ιντζεκώστας, Χριστοδουλάκης, Δεληγιώργη, Γεράκη.

ΕΝΩΣΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ

ΚΥΡΙΑΚΗ 26.11.2023

Γ’ ΕΘΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ (12η αγωνιστική)

Ποσειδώνας Μηχανιώνας – Θερμαϊκός Θέρμης Γήπεδο: Μηχανιώνας – ώρα: 15.00

Αναγέννηση Επανομής – Ορέστης Ορεστιάδας Γήπεδο: Επανομής – ώρα: 15.00

Β’ ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ (5η αγωνιστική)

ΑΟ Λέοντες – Ροδόπη ‘87 Γήπεδο: Ευκαρπίας – ώρα: 15.00

Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ(11η αγωνιστική)


Δόξα Ασσήρου – Ολυμπιακός Κυμίνων Γήπεδο: Ασσήρου – ώρα: 15.00

Παρατηρητής: ΣΤΑΝΟΥΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ – Γιατρός: Χριστοδουλάκης Κώστας

Ελευθεριακός – Ιωνικός Γήπεδο: Ελευθερίου – Κορδελιού – ώρα: 15.00

Παρατηρητής: ΣΑΡΙΝΤΖΩΤΗ ΒΑΛΕΝΤΙΝΗ – Γιατρός: —

ΑΕ Ευόσμου – Παύλος Μελάς Γήπεδο: Μαλγάρων – ώρα: 15.00

Παρατηρητής: ΣΑΠΑΝΗΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ – Γιατρός: Τερζίδης Κοσμάς

Ηρακλής Αμπελοκήπων – Κεραυνός Ωραιοκάστρου Γήπεδο: Δημ. Αμπελοκήπων (χόρτο) – ώρα: 15.00

Παρατηρητής: ΚΑΡΤΑΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ – Γιατρός: Ιντζεκώστας Ιωάννης

Ιάσων Αυγής – Αγροτικός Αστέρας Γήπεδο: Αυγής – ώρα: 15.00

Παρατηρητής: ΠΑΠΑΤΖΙΚΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ – Γιατρός: Γούτη Χριστίνα

Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ (11η αγωνιστική)


Απόλλων Κάτω Σχολαρίου – Ακρίτες Συκεών Γήπεδο: ΣΧΟΛΑΡΙΟΥ ΜΙΚΡΑΣ ΔΗΜ. ΘΕΡΜΗΣ – ώρα: 11.30

Παρατηρητής: ΒΟΤΣΑΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ – Γιατρός :Χορόζογλου Γεώργιος

Ηρακλής Θερμαϊκού – Μαραθώνας Γήπεδο: Ευκαρπίας – ώρα: 11.00

Παρατηρητής: ΧΑΪΤΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ – Γιατρός: Ποιμενίδης Θεόδωρος

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ (9η αγωνιστική)


ΠΟ Ξηροκρήνης – Αστέρας Αμπελοκήπων Γήπεδο: Δημ.Αμπελοκήπων (πλαστικό) – ώρα: 15.30

Παρατηρητής: ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ – Γιατρός: Γεράκη Αναστασια

ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΕΡΑΣ. – ΚΑΜΠΑΝΙΑΚΟΣ ΕΡΑΣ. Γήπεδο: ΔΑΚ Συκεών (Νέο) – ώρα: 11.00

Παρατηρητής: ΚΟΚΡΑΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ – Γιατρός: Σαββιδης Μιχαηλ

Θρίαμβος Παρθενίου – Εθνικός Μαλγάρων Γήπεδο: Παρθενίου – ώρα: 15.00

Παρατηρητής: ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ – Γιατρός: Λάτσιος Δημήτρης

ΑΕ Αμπελοκήπων – Ομόνοια Σίνδου Γήπεδο: Δημ.Αμπελοκήπων (πλαστικό) – ώρα: 11.00

Παρατηρητής: ΧΑΧΑΜΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ – Γιατρός: Αηδονίδου Ρεβέκα

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ (9η αγωνιστική)


Νέα Γενεά Ασβεστοχωρίου – Ποντιακός Πολυδενδρίου Γήπεδο: Ασβεστοχωρίου – ώρα: 15.00

Παρατηρητής: ΚΟΚΡΑΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ – Γιατρός: Ποιμενίδης Θεόδωρος

ΓΣ Ηλιούπολης – Δόξα Περιβολακίου Γήπεδο: Άνω Ηλιούπολης (πλαστικό) – ώρα: 11.00

Παρατηρητής: ΚΟΥΡΚΟΥΝΑΣΙΟΣ ΠΕΤΡΟΣ – Γιατρός: —

Κεραυνός Κολχικού – Νίκη Ηρακλείου Γήπεδο: Κολχικού – ώρα: 11.00

Παρατηρητής: ΣΤΑΝΟΥΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ – Γιατρός: Χαραλαμπίδης Σεραφείμ

ΑΕ Φιλύρου – Ενωση Συκεών Γήπεδο: Φιλύρου – ώρα: 15.00

Παρατηρητής: ΧΑΪΤΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ – Γιατρός: Κασταμπουλίδου Βίκυ

Εθνικός Σοχού – Μακεδονικός Λητής Γήπεδο: Σοχού – ώρα: 15.00

Παρατηρητής: ΟΙΚΟΝΟΜΙΔΗΣ ΑΡΗΣ – Γιατρός: Χαραλαμπίδης Σεραφείμ

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ (9η αγωνιστική)


Αχιλλέας Περαίας – ΑΕ Πυλαίας Γήπεδο: Μάττα 1 (Ραιδεστού) – ώρα: 15.00

Παρατηρητής: ΣΥΜΕΩΝΙΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ – Γιατρός: Ντέκας Νικόλαος

ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας – Πανόραμα Γήπεδο: Δημ.Πυλαίας (πλαστικό) – ώρα: 15.00

Παρατηρητής: ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ – Γιατρός: Οργαντζης Ιωαννης

ΟΡΦΕΑΣ ΣΟΥΡΩΤΗΣ – Δόξα Τριλόφου Γήπεδο: Σουρωτής – ώρα: 11.30

Παρατηρητής: ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ – Γιατρός: Δεληγιώργη Μαρία

Ολυμπιακός Θεσσαλονίκης – Νίκη Μεσημερίου Γήπεδο: ΤΕΦΑΑ ΑΠΘ-ΝΑΘ 1 – ώρα: 15.00

Παρατηρητής: ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ – Γιατρός: —

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ (6η αγωνιστική)


ΜΑΓΝΗΣΙΑΚΟΣ – Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ Γήπεδο: Γαλλικού (Ιωνίας) – ώρα: 11.00

Παρατηρητής: – Γιατρός: Νίμβρογλου Αντώνης

Αστραπή Δενδροποτάμου – Φίλιππος Ελεούσας Γήπεδο: Μενεμένης – ώρα: 15.00

Παρατηρητής: ΧΑΧΑΜΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ – Γιατρός: Τσικρικώνης Γρηγόριος

Δάφνη Ακροποτάμου – Αξιός Ανατολικού Γήπεδο: Προχώματος – ώρα: 11.30

Παρατηρητής: – Γιατρός: Τσικρικώνης Γρηγόριος

Αισχύλος Ωραιοκάστρου – ΠΑΟ Κουφαλίων Γήπεδο: Φιλαδέλφειας – ώρα: 15.00

Παρατηρητής: – Γιατρός: Αμανατίδου Σοφία

Δόξα Αδένδρου – Σταυραετός Ευξεινούπολης Γήπεδο: Αδένδρου «Διαμ.Μασούτης» – ώρα: 15.00

Παρατηρητής: – Γιατρός: Τσαμαντουρίδης Ιωάννης

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ (6η αγωνιστική)


ΕΝΩΣΗ ΑΝΘΟΚΗΠΩΝ ΚΑΡΑΤΑΣΟΥ – Ατλας Μενεμένης Γήπεδο: Πολίχνης – ώρα: 11.00

Παρατηρητής: – Γιατρός: Μητσικουδης Αναστασιος

Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΕΝΤΕ ΒΡΥΣΩΝ – Ακαδημία Ποδ. Γ. Κούδας Γήπεδο: Πέντε Βρυσών – ώρα: 11.30

Παρατηρητής: – Γιατρός: Στοϊλούδης Γεώργιος

ΠΑΕ Τερψιθέας Ευαγγελίστριας – ΠΑΟΚ Σταυρού Γήπεδο: Αγίου Παύλου – ώρα: 15.15

Παρατηρητής: – Γιατρός: Μπανιά Μαλαματή

Εθνικός Αστέρας – Λύκοι Δήμου Παύλου Μελά Γήπεδο: ΔΑΚ Συκεών (Νέο) – ώρα: 13.30

Παρατηρητής: – Γιατρός: Πιλαφάς Χρήστος

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ(6η αγωνιστική)


Φοίνικας Τούμπας – Απόλλων Καλαμαριάς Γήπεδο: Τριανδρίας – ώρα: 11.00

Παρατηρητής: ΣΥΜΕΩΝΙΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ – Γιατρός:Λάλλας Κωνσταντίνος

Ιωάννης Παπάφης – Ατρόμητος Φιλαδέλφειας Γήπεδο: Τριανδρίας – ώρα: 16.00

Παρατηρητής: – Γιατρός:Γραμματάς Μιχαήλ

Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΧΩΡΙΟΥ – Προοδευτική Γήπεδο: Μελισσοχωρίου – ώρα: 11.30

Παρατηρητής: – Γιατρός: —

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 4ος ΟΜΙΛΟΣ (7η αγωνιστική)


Κεραυνός Μονοπηγάδου – ΙΤΑΛΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ Γήπεδο: Ταγαράδων (Χόρτο – 8η Οδός) – ώρα: 11.00

Παρατηρητής: – Γιατρός: Λιάπης Αθανάσιος

ΜΠΑ.Μ. – Ατρόμητος Τριαδίου Γήπεδο: Αγίου Παύλου – ώρα: 11.00

Παρατηρητής: ΜΕΛΕΝΙΚΙΩΤΗΣ ΠΑΣΧΑΛΗΣ – Γιατρός: Μπανιά Μαλαματή

Αριστοτέλης – Μ.Αλέξανδρος Θεσ/κης Γήπεδο: Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) – ώρα: 11.00

Παρατηρητής: – Γιατρός: Οργαντζης Ιωαννης

Ατρόμητος Πλαγιαρίου – Αργοναύτης Καλαμαριάς Γήπεδο: Πλαγιαρίου – ώρα: 11.00

Παρατηρητής: – Γιατρός: Παπαδατος Ιωαννης

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ (5η αγωνιστική)


ΑΟ Νέας Ευκαρπίας – Οδυσσέας Κορδελιού Γήπεδο: Άνω Ηλιούπολης (πλαστικό) – ώρα: 15.15

Παρατηρητής: – Γιατρός: Γουγουλη Χριστίνα

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ(5η αγωνιστική)


ΑΚΡΙΤΕΣ ΣΥΚΕΩΝ Β – ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ Β Γήπεδο: ΔΑΚ Συκεών (Νέο) – ώρα: 16.00

Παρατηρητής: – Γιατρός: Παπαδημος Δημος

ΑΕ ΕΥΟΣΜΟΥ Β – ΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ Β Γήπεδο: Ελπίδας Ευόσμου – ώρα: 10.00

Παρατηρητής: – Γιατρός: Σαριδάκης Γεώργιος

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ (5η αγωνιστική)


Αστραπή Νεάπολης – Ακαδημία Ποδ. Ζ. Ζάχος Γήπεδο: Συκεών (Παλαιό) – ώρα: 11.00

Παρατηρητής: – Γιατρός: Πιλαφάς Χρήστος

Ελπίδες Ηλιούπολης – ΑΣ ΕΛΛΙΩΝΩΝ Γήπεδο: Άνω Ηλιούπολης (πλαστικό) – ώρα: 13.00

Παρατηρητής: – Γιατρός:

΄Ηφαιστος Θέρμης – ΑΕ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΑΣΤΡΑΠΗ ΘΕΣ. Γήπεδο: Μεγ.Αλεξάνδρου – ώρα: 11.00

Παρατηρητής: ΞΥΔΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ – Γιατρός: Κιτσιουλη Σμαραγδα

Πυρσός Θεσσαλονίκης – ΥΛΤΕΞ ΛΥΚΟΙ Γήπεδο: Τριανδρίας – ώρα: 13.30

Παρατηρητής: – Γιατρός:ΝΙΚΟΛΑΪΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ

Μακεδόνες – ΠΟΡΤΟ ΣΑΛΟΝΙΚΟ Γήπεδο: Αγίου Παύλου – ώρα: 13.00

Παρατηρητής: – Γιατρός: Μπανιά Μαλαματή

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 4ος ΟΜΙΛΟΣ (5η αγωνιστική)


Αστέρια – Χαρίλαος Επαμεινώνδας Γήπεδο: Δημ.Πυλαίας (πλαστικό) – ώρα: 11.00

Παρατηρητής: – Γιατρός: Ιορδανίδης Δημήτρης

ΑΕ Μαρτίου – Μαραθών Υποδομή 1926 Γήπεδο: Μίκρας (ΕΠΣΜ) – ώρα: 15.00

Παρατηρητής: – Γιατρός: Ντουβαρτζής Γεώργιος

ΑΓΓΕΛΟΙ ΤΟΥ ΦΟΙΝΙΚΑ – ΔΟΞΑ ΜΑΛΑΚΟΠΗΣ Γήπεδο: Φοίνικα Καλαμαριάς – ώρα: 11.00

Παρατηρητής: – Γιατρός: Ζαρκαδα Ευαγγελια

ΑΣ Αγ. Παύλος – ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΥΛΑΙΑΣ ΘΕΣ. Γήπεδο: Μίκρας (ΕΠΣΜ) – ώρα: 12.00

Παρατηρητής: – Γιατρός: Ντουβαρτζής Γεώργιος

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 5ος ΟΜΙΛΟΣ (4η αγωνιστική)


ΠΑΣ ΛΕΥΚΟΧΩΡΙΟΥ – Απόλλων Ζαγκλιβερίου Γήπεδο: Λευκοχωρίου – ώρα: 15.00

Παρατηρητής: – Γιατρός: Στοϊλούδης Γεώργιος

Δόξα Γερακαρούς – Ελλήσποντος Κριθιάς Γήπεδο: Γερακαρούς – ώρα: 11.30

Παρατηρητής: – Γιατρός: Κελεσίδης Βίκτωρ

Νέα Πολιτεία Ευόσμου – Ελλήσποντος Μαδύτου Γήπεδο: Ελπίδας Ευόσμου – ώρα: 15.15

Παρατηρητής: – Γιατρός: Μπαλιοζογλου Γεωργιος

ΑΝΑΠΛ. ΥΠΕΥΘ. Α’ ΒΟΗΘΕΙΩΝ:

09.00 – 12.00: Χαλκίδης, Μούρτης, Χατζηπαυλίδης, Παπαδάκης.

12.30 – 16.00: Λιάπης, Καρμίρη, Σαββίδης, Μητσικούδης.

πηγή: ΕΠΣΜ

διαβάστε επίσης: Καιρός- Αρναούτογλου: Η Θερμοκρασία Στη Θεσσαλονίκη Θα Πέσει 14 Βαθμούς

Ακολουθήστε το ΣυνΔΗΜΟΤΗ στο Google News, στο Facebook, στο Instagram, στο Twitter, στο Pinterest

Αφήστε μια απάντηση

Η ηλ. διεύθυνση σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *