Αγώνες Ποδοσφαίρου Περιφέρεια Κεντρικής Μακεδονίας

ΕΠΣΜ: Πρόγραμμα αγώνων για το ερχόμενο Σαββατοκύριακο 5-6/11

ΕΝΩΣΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ

ΣΑΒΒΑΤΟ 05.11.2022
Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ(3η αγωνιστική)

Σμυρναϊκός Βαθυλάκκου – ΑΕ Ευόσμου Γήπεδο: Βαθυλάκκου – ώρα: 15.00
Κεραυνός Ωραιοκάστρου – Μακεδονικός Λητής Γήπεδο: Μεσαίου – ώρα: 15.00

Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ(3η αγωνιστική)

Φοίνικας Πολίχνης – Αχιλλέας Τριανδρίας Γήπεδο: Πολίχνης – ώρα: 15.00
Μαραθώνας – ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας Γήπεδο: Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) – ώρα: 15.00
Ακρίτες Συκεών – ΑΕ Καλλιθέας – Παν. Φανερωμένη Γήπεδο: ΔΑΚ Συκεών (Νέο) – ώρα: 15.00
Νίκη Ευκαρπίας – Ποσειδώνας Καλαμαριάς Γήπεδο: Ευκαρπίας – ώρα: 15.00

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ(2η αγωνιστική)

Ολυμπιακός Κυμίνων – ΚΑΜΠΑΝΙΑΚΟΣ Β Γήπεδο: Κυμίνων – ώρα: 15.00
Κανονιέρηδες – Θερμαϊκός Θεσσαλονίκης Γήπεδο: Δημ. Ευόσμου (πλαστικό) – ώρα: 15.00
Ομόνοια Σίνδου – ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ Γήπεδο: Σίνδου – ώρα: 15.00

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ(3η αγωνιστική)

Δόξα Ρετζικίου – Νέα Γενεά Ασβεστοχωρίου Γήπεδο: Πεύκων – ώρα: 15.00

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ(2η αγωνιστική)

Μακεδονικός Αγ. Βασιλείου – ΑΜΣ Νικόπολη Γήπεδο: Αγίου Βασιλείου – ώρα: 15.00

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 4ος ΟΜΙΛΟΣ(2η αγωνιστική)

Ιωάννης Παπάφης – Μέντεκας Καλαμαριάς Γήπεδο: Τριανδρίας – ώρα: 15.00

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 5ος ΟΜΙΛΟΣ(2η αγωνιστική)

Νίκη Μεσημερίου – Ατρόμητος Τριαδίου Γήπεδο: Μεσημερίου – ώρα: 15.00
Αχιλλέας Περαίας – Αναγέννηση Ρυσίου Γήπεδο: Περαίας – ώρα: 15.00

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ(2η αγωνιστική)

Αξιός Ανατολικού – Αστραπή Δενδροποτάμου ΜΑΤΑΙΩΝΕΤΑΙ
Φίλιππος Ελεούσας – Μ.Αλέξ. Καλοχωρίου Γήπεδο: Ελεούσας – ώρα: 15.00

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ(2η αγωνιστική)

Μ.Αλέξ. Μελισσοχωρίου – Ατρόμητος Φιλαδέλφειας Γήπεδο: Μελισσοχωρίου – ώρα: 15.00
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 4ος ΟΜΙΛΟΣ(2η αγωνιστική)
Κεραυνός Αγίου Παύλου – Μ.Αλέξανδρος Θεσ/κης Γήπεδο: Αγίου Παύλου – ώρα: 15.00
Προοδευτική – Αετοί Θεσ/νίκης 2015 Γήπεδο: Τριανδρίας – ώρα: 17.30

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 5ος ΟΜΙΛΟΣ(2η αγωνιστική)

ΑΕ Πυλαίας – Αναγέννηση Ν. Επιβατών 2021 Γήπεδο: Δημ.Πυλαίας (χόρτο) – ώρα: 15.00
ΑΕ Χαριλάου – Αγιος Ελευθέριος – Αργοναύτης Καλαμαριάς Γήπεδο: Μεγ.Αλεξάνδρου – ώρα: 15.00

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ ΚΥΡΙΑΚΗ 06.11.2022

Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ(3η αγωνιστική)

Ιωνικός – Δόξα Ασσήρου Γήπεδο: Ιωνίας (Διαβατών) – ώρα: 15.00
Ελευθεριακός – Ηρακλής Αμπελοκήπων Γήπεδο: Ελευθερίου – Κορδελιού – ώρα: 15.00
Παύλος Μελάς – Δόξα Πενταλόφου Γήπεδο: Σταυρούπολης – ώρα: 15.00

Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ(3η αγωνιστική)

Αναγέννηση Επανομής – ΑΟ Καρδίας Γήπεδο: Επανομής – ώρα: 15.00

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ(2η αγωνιστική)

ΠΑΟ Κουφαλίων – Εθνικός Μαλγάρων Γήπεδο: Κουφαλίων (παλιό) – ώρα: 15.00
Μακεδονικός Γέφυρας – ΑΟΚ Αγίου Αθανασίου Γήπεδο: Γέφυρας – ώρα: 15.00

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ(3η αγωνιστική)

Μελιτέας – Ηρακλής Θερμαϊκού Γήπεδο: Τριανδρίας – ώρα: 15.00
ΑΕ Αμπελοκήπων – ΓΣ Ηλιούπολης Γήπεδο: Δημ.Αμπελοκήπων (πλαστικό) – ώρα: 11.00
ΠΟ Ξηροκρήνης – Αστέρας Αμπελοκήπων Γήπεδο: Δημ.Αμπελοκήπων (πλαστικό) – ώρα: 15.00
Ομόνοια Σταυρούπολης – Εθνικός Μετεώρων Γήπεδο: Άνω Ηλιούπολης (πλαστικό) – ώρα: 15.00

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ(2η αγωνιστική)

Νίκη Ηρακλείου – ΠΑΟΚ Σταυρού Γήπεδο: Ηρακλείου – ώρα: 15.00
Δόξα Περιβολακίου – ΑΕ Φιλύρου Γήπεδο: Περιβολακίου – ώρα: 11.00
Εθνικός Λαγυνών – ΠΑΟΚ Γήπεδο: Λαγυνών – ώρα: 11.00
Ιάσων Αυγής – Αρης Καβαλαρίου Γήπεδο: Αυγής – ώρα: 15.00

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 4ος ΟΜΙΛΟΣ(2η αγωνιστική)

Δόξα Αγ.Παύλου – Πανόραμα Γήπεδο: Αγίου Παύλου – ώρα: 11.00
Κισσός Χορτιάτη – Αγιος Γεώργιος Ν.Κρήνης Γήπεδο: Χορτιάτη – ώρα: 11.00
ΠΑΟ Διοικητηρίου – Εθνικός Πυλαίας Γήπεδο: Τριανδρίας – ώρα: 12.00
Αναγέννηση Αγ. Ιωάννη – ΙΕΚ ΔΕΛΤΑ Γήπεδο: Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) – ώρα: 15.00

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 5ος ΟΜΙΛΟΣ(2η αγωνιστική)

Ορφέας Σουρωτής – Αρης Θεσσαλονίκης Γήπεδο: Σουρωτής – ώρα: 15.00
Απόλλων Κάτω Σχολαρίου – Ολυμπιακός Θεσσαλονίκης Γήπεδο: Σχολαρίου (Μίκρας) – ώρα: 11.30
Δόξα Τριλόφου – Αετός Βασιλικών Γήπεδο: Τριλόφου – ώρα: 15.00

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ(2η αγωνιστική)

Δάφνη Ακροποτάμου – Θρίαμβος Παρθενίου Γήπεδο: Ακροποτάμου – ώρα: 11.30
Μαγνησιακός – Δόξα Αδένδρου Γήπεδο: Γαλλικού (Ιωνίας) – ώρα: 11.00
Οδυσσέας Κορδελιού – ΑΟ Μεσήμβριας Γήπεδο: Ελευθερίου – Κορδελιού – ώρα: 11.00

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ(2η αγωνιστική)

Ενωση Συκεών – Ατλας Μενεμένης Γήπεδο: ΔΑΚ Συκεών (Νέο) – ώρα: 11.00
Αισχύλος Ωραιοκάστρου – Εθνικός Αστέρας Γήπεδο: Φιλαδέλφειας – ώρα: 15.00
ΑΟ Νέας Ευκαρπίας – Ακαδημία Γιώργος Κούδας Γήπεδο: Ευκαρπίας – ώρα: 11.00
Διάπλαση – Ελπίδες Συκεών Γήπεδο: Άνω Ηλιούπολης (πλαστικό) – ώρα: 11.30
Ενωση Ανθοκήπων Καρατάσου – Ακαδημία Ποδ. Ζ. Ζάχος Γήπεδο: Πολίχνης – ώρα: 11.00

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ(2η αγωνιστική)

Μ.Αλέξ. Πέντε Βρυσών – Κεραυνός Κολχικού Γήπεδο: Πέντε Βρυσών – ώρα: 15.00
Δόξα Γερακαρούς – ΑΟ Θράκης Γήπεδο: Γερακαρούς – ώρα: 11.30
Φοίνικας Σχολαρίου – ΔΑΣ Ωραιοκάστρου Γήπεδο: Σχολαρίου (Λαγκαδά) – ώρα: 11.30
Αστραπή Μεσαίου – Ποντιακός Πολυδενδρίου Γήπεδο: Μεσαίου – ώρα: 15.00

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 4ος ΟΜΙΛΟΣ(2η αγωνιστική)

Πυρσός Θεσσαλονίκης – Ιταλική Ακαδημία Θεσσαλονίκης Γήπεδο: Τριανδρίας – ώρα: 09.30
Απόλλων Καλαμαριάς – ΠΑΕ Τερψιθέας Ευαγγελίστριας Γήπεδο: Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) –
ώρα: 09.30
ΣΚΙΟΥΡΟΙ – ΑΕ Ελπίδα Τούμπας Γήπεδο: Δημ.Πυλαίας (πλαστικό) – ώρα: 15.00

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 5ος ΟΜΙΛΟΣ(2η αγωνιστική)

Αριστοτέλης – Ελπίδες Θερ.Θέρμης Γήπεδο: Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) – ώρα: 12.00
ΑΣ ΠΕΡΑ – ΑΕ Κρήνης Γήπεδο: Μίκρας (ΕΠΣΜ) – ώρα: 15.00
Αστέρας Ραιδεστού – Κεραυνός Μονοπηγάδου Γήπεδο: Ραιδεστού – ώρα: 15.00

Ακολουθήστε το ΣυνΔΗΜΟΤΗ:

✅ στο Google News ➡ https://bit.ly/3sDaadm

✅ στο Facebook ➡ https://bit.ly/3Jrx5Pk

✅ στο Instagram ➡ https://bit.ly/3GP7zSu

✅ στο twitter ➡ https://bit.ly/3BhnM1K

✅ στο pinterest ➡ https://bit.ly/3rKEq6T

✅ στο Youtube ➡ https://bit.ly/3HMnJh1

και μάθετε πρώτοι όλες τις ειδήσεις

Αφήστε μια απάντηση

Η ηλ. διεύθυνση σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *