Αγώνες Ποδοσφαίρου

Ε.Π.Σ.Μ: Πρόγραμμα αγώνων για το ερχόμενο Σαββατοκύριακο

ΕΝΩΣΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ
ΣΑΒΒΑΤΟ 12.11.2022

Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ(4η αγωνιστική)
——————————————
ΑΕ Καλλιθέας – Παν. Φανερωμένη – Νίκη Ευκαρπίας Γήπεδο: ΔΑΚ Συκεών (Νέο) – ώρα: 15.00 Παρατηρητής: Παπαδόπουλος Γ. του Ελευθερ. – Γιατρός:Κεχαγιά Δέσποινα

Αχιλλέας Τριανδρίας – Ακρίτες Συκεών Γήπεδο: Τριανδρίας – ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Σιουραντάνης Κωνσταντινος – Γιατρός:Λάλλας Κωνσταντίνος

Μαραθώνας – Φοίνικας Πολίχνης Γήπεδο: Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) – ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Βότσαρης Κωνσταντίνος – Γιατρός:Χατζηαθανασίου Γεώργιος

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ (3η αγωνιστική)
—————————————–
ΑΟΚ Αγίου Αθανασίου – Εθνικός Μαλγάρων Γήπεδο: Αγίου Αθανασίου – ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Αναστασιάδης Γεώργιος – Γιατρός:

Θερμαϊκός Θεσσαλονίκης – ΠΑΟ Κουφαλίων Γήπεδο: Θερμαϊκού (χόρτο) – ώρα: 15.00 Παρατηρητής: – Γιατρός:Ιντζεκώστας Ιωάννης

ΚΑΜΠΑΝΙΑΚΟΣ Β – Ομόνοια Σίνδου Γήπεδο: Δημ.Χαλάστρας (Μυγδώνειο) – ώρα: 15.00 Παρατηρητής: Οικονομίδης Αρης – Γιατρός:Βογιατζής Γεώργιος

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ(4η αγωνιστική)
—————————————–
Εθνικός Μετεώρων – Αστέρας Αμπελοκήπων Γήπεδο: Μετεώρων – ώρα: 15.00
Παρατηρητής: – Γιατρός:Λιάπης Αθανάσιος

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ(3η αγωνιστική)
—————————————–
ΠΑΟΚ Σταυρού – ΑΜΣ Νικόπολη Γήπεδο: Σταυρού – ώρα: 15.00
Παρατηρητής: – Γιατρός:Κελεσίδης Βίκτωρ

ΑΕ Φιλύρου – Ιάσων Αυγής Γήπεδο: Φιλύρου – ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Χάιτας Γεώργιος – Γιατρός:Χορόζογλου Γεώργιος

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 5ος ΟΜΙΛΟΣ(3η αγωνιστική)
—————————————–
Αναγέννηση Ρυσίου – Απόλλων Κάτω Σχολαρίου Γήπεδο: Ρυσίου (χόρτο) – ώρα: 15.00 Παρατηρητής: Παπαδόπουλος Εμμανουήλ – Γιατρός:Μπαλίκος Νικόλαος

Ατρόμητος Τριαδίου – Αχιλλέας Περαίας Γήπεδο: Τριαδίου – ώρα: 15.00
Παρατηρητής: – Γιατρός:

Νίκη Μεσημερίου – Δόξα Τριλόφου Γήπεδο: Μεσημερίου – ώρα: 15.00
Παρατηρητής: – Γιατρός:Καραμπούτας Γεώργιος

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ (3η αγωνιστική)
—————————————–
Μ.Αλέξ. Καλοχωρίου – Μαγνησιακός Γήπεδο: Καλοχωρίου (νέο) – ώρα: 15.00
Παρατηρητής: – Γιατρός:Τερζίδης Κοσμάς

ΑΟ Μεσήμβριας – Δάφνη Ακροποτάμου Γήπεδο: Μεσήμβριας – ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Λαζαρίδης Μιλτιάδης – Γιατρός:Τσαμαντουρίδης Ιωάννης

Αστραπή Δενδροποτάμου – Φίλιππος Ελεούσας ΜΑΤΑΙΩΝΕΤΑΙ

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ (3η αγωνιστική)
—————————————–
ΑΟ Νέας Ευκαρπίας – Διάπλαση Γήπεδο: Άνω Ηλιούπολης (πλαστικό) – ώρα: 15.00
Παρατηρητής: – Γιατρός:Στεφάνου Αφροδίτη

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ (3η αγωνιστική)
—————————————–
ΔΑΣ Ωραιοκάστρου – Μ.Αλέξ. Μελισσοχωρίου Γήπεδο: Φιλαδέλφειας – ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Παπουτσόγλου Πέτρος – Γιατρός:Σουρβίνος Σπυρος

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 4ος ΟΜΙΛΟΣ(3η αγωνιστική)
—————————————–
Φοίνικας Τούμπας – Πυρσός Θεσσαλονίκης Γήπεδο: Τριανδρίας – ώρα: 17.30
Παρατηρητής: – Γιατρός:Ξεφτέρη Ευαγγελία

Σκίουροι – Προοδευτική Γήπεδο: Δημ.Πυλαίας (πλαστικό) – ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Συμεωνίδης Χαράλαμπος – Γιατρός:Μαργαρίτου Χαρίκλεια

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 5ος ΟΜΙΛΟΣ(3η αγωνιστική)
—————————————–
Ελπίδες Θερ.Θέρμης – Αναγέννηση Ν. Επιβατών 2021 Γήπεδο: Καρδίας – ώρα: 15.00 Παρατηρητής: – Γιατρός:Σπυρίδου Μαριάννα

Χαρίλαος Επαμεινώνδας – Αριστοτέλης Γήπεδο: Μίκρας (ΕΠΣΜ) – ώρα: 15.00
Παρατηρητής: – Γιατρός:Ανδρικόπουλος Γεώργιος

ΑΕ Χαριλάου – Αγιος Ελευθέριος – ΑΣ ΠΕΡΑ Γήπεδο: Μεγ.Αλεξάνδρου – ώρα: 15.00
Παρατηρητής: – Γιατρός:Παπαδόπουλος Κωνσταντίνος

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)
—————————————–
Σταυραετός Ευξεινούπολης – Εσπερος Τερψιθέας Γήπεδο: Ευκαρπίας – ώρα: 15.00
Παρατηρητής: – Γιατρός:Ποιμενίδης Θεόδωρος

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ (1η αγωνιστική)
—————————————–
ΑΣ Αγ. Παύλος – Αστραπή Νεάπολης Γήπεδο: Αγίου Παύλου – ώρα: 15.00
Παρατηρητής: – Γιατρός:Μάρκουτη Αικατερίνη

Νέοι Δήμου Παύλου Μελά – Ακαδημία Πρωταθλητών Πεύκων Γήπεδο: Σταυρούπολης – ώρα: 15.00 Παρατηρητής: Χατζηκυριάκος Ιωάννης – Γιατρός:Χατζηπαυλίδης Δημήτριος

ΑΝΑΠΛ. ΥΠΕΥΘ. Α’ ΒΟΗΘΕΙΩΝ: Παπαδάκης, Στοϊλούδης, Καρολίδου, Δεληγιώργη, Τραϊκος

ΕΝΩΣΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ

ΚΥΡΙΑΚΗ 13.11.2022

Γ’ ΕΘΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)
——————————————
Καμπανιακός – Απόλλων Παραλιμνίου Γήπεδο: Χαλάστρας (Καμπανιακού) – ώρα: 15.00
Θερμαϊκός Θέρμης – Αγροτικός Αστέρας Γήπεδο: Θέρμης – ώρα: 15.00
Ποσειδώνας Μηχανιώνας – Δόξα Δράμας Γήπεδο: Μηχανιώνας – ώρα: 15.00

Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ(4η αγωνιστική)
——————————————
ΑΕ Ευόσμου – Παύλος Μελάς Γήπεδο: Θερμαϊκού (χόρτο) – ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Σταμάτης Ηλίας – Γιατρός:Παυλίδης Ευάγγελος
Ηρακλής Αμπελοκήπων – Κεραυνός Ωραιοκάστρου Γήπεδο: Δημ. Αμπελοκήπων (χόρτο) – ώρα: 11.00 Παρατηρητής: Χάιτας Γεώργιος – Γιατρός:Παναγιωτίδης Στράτος
Δόξα Ασσήρου – Σμυρναϊκός Βαθυλάκκου Γήπεδο: Ασσήρου – ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Στανούδης Δημήτριος – Γιατρός:Κελεσίδου Μαντλέν
Ελευθεριακός – Ιωνικός Γήπεδο: Ελευθερίου – Κορδελιού – ώρα: 11.00
Παρατηρητής: Χατζηγεωργίου Γεώργιος – Γιατρός:Λιακόπουλος Ζαχαρίας
Μακεδονικός Λητής – Δόξα Πενταλόφου Γήπεδο: Λητής – ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Λαζαρίδης Μιλτιάδης – Γιατρός:Αμανατίδου Σοφία

Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ(4η αγωνιστική)
——————————————
ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας – Αναγέννηση Επανομής Γήπεδο: Δημ.Πυλαίας (πλαστικό) – ώρα: 15.00 Παρατηρητής: Σιουραντάνης Κωνσταντινος – Γιατρός:Ιορδανίδης Δημήτρης
ΑΟ Καρδίας – Ποσειδώνας Καλαμαριάς Γήπεδο: Καρδίας – ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Παπαδόπουλος Εμμανουήλ – Γιατρός:

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ(3η αγωνιστική)
—————————————–
ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ – Μακεδονικός Γέφυρας Γήπεδο: Δημ. Ευόσμου (πλαστικό) – ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Θεοχαρίδης Δημήτριος – Γιατρός:Κεχαγιά Δέσποινα
Ολυμπιακός Κυμίνων – Κανονιέρηδες Γήπεδο: Κυμίνων – ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Μεταξάς Ιωάννης – Γιατρός:Αηδονίδου Ρεβέκα

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ(4η αγωνιστική)
—————————————–
ΑΕ Αμπελοκήπων – Μελιτέας Γήπεδο: Δημ.Αμπελοκήπων (πλαστικό) – ώρα: 15.00
Παρατηρητής: – Γιατρός:Πιλαφάς Χρήστος
Ηρακλής Θερμαϊκού – Δόξα Ρετζικίου Γήπεδο: Ευκαρπίας – ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Παπουτσόγλου Πέτρος – Γιατρός:Γουγουλη Χριστίνα
ΓΣ Ηλιούπολης – ΑΣ Νεάπολης Γήπεδο: Άνω Ηλιούπολης (πλαστικό) – ώρα: 11.00
Παρατηρητής: Συμεωνίδης Χαράλαμπος – Γιατρός:Πιλαφάς Χρήστος
Νέα Γενεά Ασβεστοχωρίου – ΠΟ Ξηροκρήνης Γήπεδο: Ασβεστοχωρίου – ώρα: 11.15
Παρατηρητής: – Γιατρός:Χορόζογλου Γεώργιος

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ(3η αγωνιστική)
—————————————–
Αρης Καβαλαρίου – Νίκη Ηρακλείου Γήπεδο: Καβαλαρίου – ώρα: 11.00
Παρατηρητής: Στανούδης Δημήτριος – Γιατρός:ΜΙΚΡΑΣ
ΠΑΟΚ – Μακεδονικός Αγ. Βασιλείου Γήπεδο: Αγίου Βασιλείου – ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Κουρκουνάσιος Πέτρος – Γιατρός:Γούτη Χριστίνα
Δόξα Περιβολακίου – Εθνικός Λαγυνών Γήπεδο: Περιβολακίου – ώρα: 11.00
Παρατηρητής: Παπουτσόγλου Πέτρος – Γιατρός:Στοϊλούδης Γεώργιος

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 4ος ΟΜΙΛΟΣ(3η αγωνιστική)
—————————————–
Αγιος Γεώργιος Ν.Κρήνης – Πανόραμα Γήπεδο: Αγίου Γεωργίου – ώρα: 11.15
Παρατηρητής: – Γιατρός:Δημόπουλος Θεοφάνης
Μέντεκας Καλαμαριάς – Κισσός Χορτιάτη Γήπεδο: Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) – ώρα: 15.00
Παρατηρητής: – Γιατρός:Δεληγιώργη Μαρία
ΙΕΚ ΔΕΛΤΑ – Δόξα Αγ.Παύλου Γήπεδο: Τριανδρίας – ώρα: 12.00
Παρατηρητής: – Γιατρός:Λάλλας Κωνσταντίνος
Εθνικός Πυλαίας – Ιωάννης Παπάφης Γήπεδο: Δημ.Πυλαίας (χόρτο) – ώρα: 11.00
Παρατηρητής: – Γιατρός:Περγέλης Παναγιώτης
ΠΑΟ Διοικητηρίου – Αναγέννηση Αγ. Ιωάννη Γήπεδο: Τριανδρίας – ώρα: 15.00
Παρατηρητής: – Γιατρός:Τράϊκος Αρης

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 5ος ΟΜΙΛΟΣ(3η αγωνιστική)
—————————————–
Ολυμπιακός Θεσσαλονίκης – Αρης Θεσσαλονίκης Γήπεδο: ΤΕΦΑΑ ΑΠΘ-ΝΑΘ 1 – ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Συμεωνίδης Χαράλαμπος – Γιατρός:
Αετός Βασιλικών – Ορφέας Σουρωτής Γήπεδο: Βασιλικών – ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Βότσαρης Κωνσταντίνος – Γιατρός:Σπυρίδου Μαριάννα

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ(3η αγωνιστική)
—————————————–
Δόξα Αδένδρου – Θρίαμβος Παρθενίου Γήπεδο: Αδένδρου «Διαμ.Μασούτης» – ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Αναστασιάδης Γεώργιος – Γιατρός:Γεωργίου Ευάγγελος
Αξιός Ανατολικού – Οδυσσέας Κορδελιο Γήπεδο: Ανατολικού – ώρα: 11.00
Παρατηρητής: – Γιατρός:Τερζίδης Κοσμάς

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ(3η αγωνιστική)
—————————————–
Εθνικός Αστέρας – Ατλας Μενεμένης Γήπεδο: ΔΑΚ Συκεών (Νέο) – ώρα: 11.00
Παρατηρητής: – Γιατρός:Μαργαρίτου Χαρίκλεια
Ακαδημία Ποδ. Ζ. Ζάχος – Αισχύλος Ωραιοκάστρου Γήπεδο: Άνω Ηλιούπολης (πλαστικό) – ώρα: 15.00 Παρατηρητής: – Γιατρός:Λάτσιος Δημήτρης
Ελπίδες Συκεών – Ενωση Συκεών Γήπεδο: ΔΑΚ Συκεών (Νέο) – ώρα: 15.00
Παρατηρητής: – Γιατρός:Σαριδάκης Γιώργος
Ακαδημία Γιώργος Κούδας – Ενωση Ανθοκήπων Καρατάσου Γήπεδο: Αγίου Παύλου – ώρα: 15.00 Παρατηρητής: – Γιατρός:Τσικρικώνης Γρηγόριος

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ(3η αγωνιστική)
—————————————–
ΑΟ Θράκης – Κεραυνός Κολχικού Γήπεδο: Δημ.Αμπελοκήπων (πλαστικό) – ώρα: 11.00
Παρατηρητής: Χατζηκυριάκος Ιωάννης – Γιατρός:Σαριδάκης Γιώργος
Ατρόμητος Φιλαδέλφειας – Δόξα Γερακαρούς Γήπεδο: Φιλαδέλφειας – ώρα: 11.15
Παρατηρητής: – Γιατρός:Τσαμαντουρίδης Ιωάννης
Ποντιακός Πολυδενδρίου – Μ.Αλέξ. Πέντε Βρυσών Γήπεδο: Πολυδενδρίου (Λαγκαδά) – ώρα: 11.00 Παρατηρητής: – Γιατρός:Κελεσίδης Βίκτωρ
Φοίνικας Σχολαρίου – Αστραπή Μεσαίου Γήπεδο: Σχολαρίου (Λαγκαδά) – ώρα: 11.15
Παρατηρητής: Κουρκουνάσιος Πέτρος – Γιατρός:Αηδονίδου Ρεβέκα

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 4ος ΟΜΙΛΟΣ(3η αγωνιστική)
—————————————–
Ιταλική Ακαδημία Θεσσαλονίκης – Μ.Αλέξανδρος Θεσ/κης Γήπεδο: Φοίνικα Καλαμαριάς – ώρα: 11.00 Παρατηρητής: Ξυδόπουλος Γεώργιος – Γιατρός:Καρολίδου Αικατερίνη
Αετοί Θεσ/νίκης 2015 – Κεραυνός Αγίου Παύλου Γήπεδο: Αγίου Γεωργίου – ώρα: 15.00
Παρατηρητής: – Γιατρός:Παπαδάκης Δημοκράτης
ΑΕ Ελπίδα Τούμπας – Απόλλων Καλαμαριάς Γήπεδο: Τριανδρίας – ώρα: 09.30
Παρατηρητής: – Γιατρός:Κυρκου Αννα

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 5ος ΟΜΙΛΟΣ(3η αγωνιστική)
—————————————–
ΑΕ Κρήνης – ΑΕ Πυλαίας Γήπεδο: ΑΕ Κρήνης – ώρα: 11.00
Παρατηρητής: Σιουραντάνης Κωνσταντινος – Γιατρός:Παπαδάκης Δημοκράτης
Αργοναύτης Καλαμαριάς – Αστέρας Ραιδεστού Γήπεδο: Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) – ώρα: 11.00 Παρατηρητής: – Γιατρός:Χατζηαθανασίου Γεώργιος

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)
—————————————–
Μακεδών Ευόσμου – Ολυμπος Δενδροποτάμου Γήπεδο: Δημ. Ευόσμου (πλαστικό) – ώρα: 11.00 Παρατηρητής: – Γιατρός:Ιντζεκώστας Ιωάννης
Νίκη Νεοχωρούδας – Μακεδονία Ευκαρπίας Γήπεδο: Νεοχωρούδας – ώρα: 11.00
Παρατηρητής: – Γιατρός:Αμανατίδου Σοφία
Λύκοι Δήμου Παύλου Μελά – Αίολος Ευόσμου 2014 Γήπεδο: Ευκαρπίας – ώρα: 11.00
Παρατηρητής: – Γιατρός:Κεχαγιά Δέσποινα

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)
—————————————–
ΑΕ Νεάπολης Αστραπή Θ. – Κυψέλη Νεάπολης
Γήπεδο: Αγίου Παύλου – ώρα: 11.00 Παρατηρητής: – Γιατρός:Ιορδανίδης Δημήτρης
ΑΕ Μαρτίου – Ηφαιστος Γήπεδο: Μίκρας (ΕΠΣΜ) – ώρα: 15.00
Παρατηρητής: – Γιατρός:Παπαδημόπουλος Δημ.

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)
—————————————–
Ατρόμητος Πλαγιαρίου – Πόρτο Σαλόνικο Γήπεδο: Πλαγιαρίου – ώρα: 11.00
Παρατηρητής: – Γιατρός:Ανδρικόπουλος Γεώργιος
Αναγέννηση Επταπυργίου – Μαραθών Υποδομή 1926 Γήπεδο: Μίκρας (ΕΠΣΜ) – ώρα: 12.30
Παρατηρητής: – Γιατρός:Παπαδημόπουλος Δημ.
Ατρόμητος Αγίας Παρασκευής – ΜΠΑΜ Γήπεδο: Αγίας Παρασκευής – ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Βλαχούδης Κωνσταντίνος – Γιατρός:Καραμπούτας Γεώργιος
Αστέρια – Ελπίδες Φοίνικα 2011 Γήπεδο: Δημ.Πυλαίας (πλαστικό) – ώρα: 11.00
Παρατηρητής: – Γιατρός:Τσικρικώνης Γρηγόριος

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 4ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)
—————————————–
Απόλλων Ζαγκλιβερίου – Ελλήσποντος Κριθιάς Γήπεδο: Ζαγκλιβερίου – ώρα: 15.00
Παρατηρητής: – Γιατρός:Στοϊλούδης Γεώργιος
ΑΠΣ Ασκού – Δάφνη Ευαγγελισμού Γήπεδο: Ασκού – ώρα: 11.00
Παρατηρητής: – Γιατρός:Θεοδωρίδης Χριστόφορος
Ακαδ. Ποδοσφαίρου Μητσόπουλος – ΑΕ Αγ.Γεωργίου Γήπεδο: Βρασνών – ώρα: 15.00

ΑΝΑΠΛ. ΥΠΕΥΘ. Α’ ΒΟΗΘΕΙΩΝ:

09.00 – 12.30: Βογιατζής, Ποιμενίδης, Λάτσιος, Τσικρικώνης

14.00 – 15.30: Περγέλης, Τσαμαντουρίδης, Γεωργίου, Σουρβίνος

Ακολουθήστε το ΣυνΔΗΜΟΤΗ:

✅ στο Google News ➡ https://bit.ly/3sDaadm

✅ στο Facebook ➡ https://bit.ly/3Jrx5Pk

✅ στο Instagram ➡ https://bit.ly/3GP7zSu

✅ στο twitter ➡ https://bit.ly/3BhnM1K

✅ στο pinterest ➡ https://bit.ly/3rKEq6T

✅ στο Youtube ➡ https://bit.ly/3HMnJh1

και μάθετε πρώτοι όλες τις ειδήσεις

Αφήστε μια απάντηση

Η ηλ. διεύθυνση σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *