Αγώνες Ποδοσφαίρου

Αποτελέσματα ανδρικών αγώνων ΕΠΣΜ 21-22/01

Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ

ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ ΑΟ – ΑΕ ΕΥΟΣΜΟΥ : 2 – 4
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ : 1 – 4

ΣΜΥΡΝΑΪΚΟΣ ΒΑΘΥΛΑΚΚΟΥ – ΔΟΞΑ ΑΣΣΗΡΟΥ : 0 – 3

ΙΩΝΙΚΟΣ – ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΚΟΣ : 2 – 1
ΔΟΞΑ ΠΕΝΤΑΛΟΦΟΥ – ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΛΗΤΗΣ : 3 – 2

Αγώνες Ποδοσφαίρου

ΕΠΣΜ: Πρόγραμμα αγώνων 21-22/1

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ ΣΑΒΒΑΤΟ 21.01.2023

Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ(13η αγωνιστική)

Νίκη Ευκαρπίας – ΑΕ Καλλιθέας – Παν. Φανερωμένη Γήπεδο: Ευκαρπίας – ώρα: 15.00

Παρατηρητής: ΣΙΟΥΡΑΝΤΑΝΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ – Γιατρός:Μαυρόπετρος Γεώργιος

Ακρίτες Συκεών – Αχιλλέας Τριανδρίας Γήπεδο: ΔΑΚ Συκεών (Νέο) – ώρα: 15.00

Παρατηρητής: ΘΕΟΧΑΡΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ – Γιατρός:Ιωαννίδης Νικόλαος

Αγώνες Ποδοσφαίρου

Πρόγραμμα Αγώνων 14-15/01/2023

ΕΝΩΣΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ

ΣΑΒΒΑΤΟ 14.01.2023

Γ’ ΕΘΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ (10η αγωνιστική)

Aγροτικός Αστέρας – Αρης Αβάτου Γήπεδο: Αγροτικού Αστέρα – ώρα: 15.00

Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ(12η αγωνιστική)

Αγώνες Ποδοσφαίρου Ειδήσεις Ελλάδα Θεσσαλονίκη Νομός Θεσσαλονίκης

ΕΠΣΜ: Αποτελέσματα ανδρικών αγώνων

Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ

ΑΕ ΕΥΟΣΜΟΥ – ΙΩΝΙΚΟΣ : 0 – 0
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΛΗΤΗΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ : 0 – 3
ΔΟΞΑ ΠΕΝΤΑΛΟΦΟΥ – ΔΟΞΑ ΑΣΣΗΡΟΥ : 0 – 2
ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ ΑΟ – ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΚΟΣ : 0 – 2
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ – ΣΜΥΡΝΑΪΚΟΣ ΒΑΘΥΛΑΚΚΟΥ : 1 – 1

Αγώνες Ποδοσφαίρου Νομός Θεσσαλονίκης

ΕΠΣΜ: αποτελέσματα ανδρικών αγώνων 10-11/12

Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ

ΙΩΝΙΚΟΣ – ΔΟΞΑ ΠΕΝΤΑΛΟΦΟΥ : 0 – 0
ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΚΟΣ – ΔΟΞΑ ΑΣΣΗΡΟΥ : –
ΣΜΥΡΝΑΪΚΟΣ ΒΑΘΥΛΑΚΚΟΥ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ : 1 – 6
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ – ΑΕ ΕΥΟΣΜΟΥ : 1 – 2
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΛΗΤΗΣ – ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ ΑΟ : 1 – 2

Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ

ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΟΛΙΧΝΗΣ – ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ : 3 – 0
ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ – ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ : 3 – 0
ΑΚΡΙΤΕΣ ΣΥΚΕΩΝ – ΠΟ ΜΑΛΑΚΟΠΗΣ ΠΥΛΑΙΑΣ : 2 – 2
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΠΑΝΟΜΗΣ – ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΠΑΝ.ΦΑΝΕΡΩΜΕΝΗ : 1 – 1
ΑΟ ΚΑΡΔΙΑΣ – ΝΙΚΗ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ : 1 – 3

Αγώνες Ποδοσφαίρου Νομός Θεσσαλονίκης

Αποτελέσματα ανδρικών ποδοσφαιρικών αγώνων ΕΠΣΜ

ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ – ΑΕ ΕΥΟΣΜΟΥ : 0 – 0
ΔΟΞΑ ΑΣΣΗΡΟΥ – ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΛΗΤΗΣ : 4 – 0
ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΚΟΣ – ΔΟΞΑ ΠΕΝΤΑΛΟΦΟΥ : 2 – 2
ΣΜΥΡΝΑΪΚΟΣ ΒΑΘΥΛΑΚΚΟΥ – ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ ΑΟ : 0 – 4
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ – ΙΩΝΙΚΟΣ : 1 – 2